פנייתך התקבלה, תודה רבה!

/ 01

האנשים שתפגשו אצלנו

צוות האנשים שתפגשו במרפאה אוהב לעזור לאחרים ועושים זאת ברגישות רבה. חשוב לנו שתרגישו אצלנו נוחות וביטחון. במרפאה מטפלים צוות שינניות ורופאים מתחומים שונים ולכולנו מטרה משותפת – להצליח לטפל בכם ביעילות ובאווירה רגועה. 

02 /

טיפול שיניים משמר

שמירה על שיניים נקיות מעששת וחניכיים בריאות, מונעת טיפולים מיותרים בהמשך.  טיפול שיננית, סתימות, סילוק אמלגם ישן, טיפולי שורש, ועקירת שיני בינה הם אבני הבסיס ברפואת שיניים משמרת. טיפולים אלו מבוצעים ב-TLV Smile בסטנדרטים מוקפדים ומתוך כוונה לשמור על הקיים בפה  לאורך שנים ולהימנע ככל האפשר מאבדן שיניים ונסיגת חניכיים.

/ 03

שיקום הפה בדייקנות

שיקום שיניים חסרות מבוצע ביעילות באמצעות כתרים, גשרי חרסינה ותותבות. שתלים דנטאליים הם כלי וותיק ומבוסס מדעית להשגת תמיכה יציבה לשיקום. ב-TLV Smile  צוות רב-תחומי מתכנן שיקומים המותאמים לצורך האישי שלכם ומבצעם בדייקנות ומתוך כוונה שתיהנו מהתוצאה במשך שנים רבות.

04 /

אסתטיקה בהתאמה אישית

שיפור מראה הפנים והשיניים הוא צורך אישי של רבים ולחלק אף הופך לחלום של ממש.  במקרים רבים ניתן להשיג מראה אסתטי באמצעות: הזרקות חומרי מילוי לעור הפנים, הלבנת שיניים ,סתימות לבנות, כתרי זירקוניה וציפויי חרסינה. ב-TLV Smile מראה אסתטי נחשב למראה שמשתלב יפה עם הסביבה ויוצר תחושה של בריאות ורעננות.

/ 05

חיוך בסיום הטיפול

בין אם קפצתם אלינו לטיפול תחזוקה קצר, או הגעתם לשיקום פה שארך זמן רב, חשוב לנו שנסיים עם חיוך, ונרגיש שיחד הצלחנו להשיג את המטרה. חיוך של לקוח שהתבשר ש”הכל בסדר בבדיקה”, ההקלה שתרגישו אחרי שכבר לא כואב, ההתרגשות מהמראה החדש והשמחה מהיכולת לאכול שוב בנוחות – הם הדרייב שלנו ומה שגורם לנו לחזור הביתה עם חיוך.

המלצות

לקוחות מספרים על 20 שנות אמון וחיוך